מיתוג

"המותג שלך הוא מה שאנשים אחרים מדברים עליו, כשאתה לא בחדר" (ג'ף בזוס, מייסד Amazon).

בואו נגיד שאתם פה כי העסק שלכם חי וקיים אבל אתם עדיין בתחושה שמשהו חסר לכם, מין ייחוד כזה, בידול שהוא רק שלכם מול המתחרים הרעבים שמחכים מעבר לפינה. בואו נגיד שאתם יודעים שאתם טובים במה שאתם עושים, אבל לא מצליחים להעביר החוצה את ה-"אקס פקטור" שלכם שיגרה את הלקוחות שמסתובבים בחוץ להבחין בכם. בואו נגיד, שהגעתם למקום הנכון. 

מחלקת הקריאייטיב של MIXOOM עובדת כמו נמלה 🐜 חרוצה בחיפוש אחר הדבר הקטן-גדול הזה שאתם כל כך רוצים להוציא החוצה לאוויר העולם.  

אז, מה אנחנו יודעים לעשות?

בניית שפה ויזואלית ברורה, חדה ואחידה

כדי שלמותג שלכם יהיה סימן היכר, אנו צריכים לבנות עבורו שפה ויזואלית ומסר שמשקף את יתרונותיו וערכיו, כמו גם את הסיבה האמיתית והמרכזית מדוע הלקוחות יקנו דווקא מכם. באמצעות עבודת מחקר וניתוח השוק שלכם, נמצא עבורכם את המסר הנכון, נבריק בקופירייטינג שיעביר את אווירת המותג שלכם, נעצב ונפיק עבורכם את התוצרים הרצויים כגון : לוגו, צבעוניות, מבנה המודעות שלכם, ספר מותג עם כללים ברורים, הפונט הנכון וכל מה שבסופו של דבר ייצור עבורכם זהות מותג ברורה, חדה ורלוונטית בעיני הלקוחות שלכם.

קריאייטיב פרסומי שבולט בשטח

כשהסכומים שמושקעים בפרסום בערוצי המדיה רק גדלים וגדלים ונדמה שכבר "ראינו הכל", נשאלת השאלה – כיצד לגרום למותג שלנו לבלוט בין אלפי שטחי הפרסום המנוצלים באונליין או באופליין. התשובה מורכבת מ-3 מילים : קריאייטיב, קריאייטיב וניחשתם נכון – קריאייטיב. הסטודיו שלנו יודע לפצח בדיוק את העניין הזה ולהפיק עבור הלקוחות שלנו שפה פרסומית שקשה להתעלם ממנה, עם הנעה מתוחכמת לפעולה כדי שאתם תוכלו להרגיש את העבודה שלנו בפועל.

 הפקת תוצרי פרסום ומיתוג יש לנו חדשות טובות. יותר אתם לא צריכים לשבור את הראש בין מיליון ספקים, מעצבים, בתי דפוס ומתכנתים ולהסביר לכל אחד מה אתם צריכים ממנו. MIXOOM מעניקה פתרון אידיאלי כ-ONE STOP SHOP להפקת תוצרי פרסום ומיתוג חכמים וחדשניים, כמו גם מסורתיים והכרחיים כגון: כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, חתימות מייל, פליירים וברושורים, מיתוג מועדון לקוחות, תקשורת שיווקית וניוזלטרים, עמדות קד"מ, הפקת שמשוניות/רולאפ/קאפות, באנרים לרשת המדיה של גוגל ולרשתות חברתיות, Giveaways, שקיות נשיאה ועוד. כל תוצר שתצטרכו – הסטודיו שלנו יעמוד לרשותכם ויוציא לפועל את מה שדמיינתם.  

"מיתוג,שמיתוג… תראו לי את תיק העבודות!" בסדר, בסדר.. לחצו כאן !