פיתוח אתרי וורדפרס

צריכים לשדרג את האתר/ להקים אתר חדש? צוות הפיתוח של MIXOOM מעניק פיתרון 360 לפיתוח אתרי וורדפרס ברמה הגבוהה ביותר!

במהלך שנותינו כמשרד דיגיטל, פיתחנו עבור לקוחותינו עשרות אתרי וורדפרס מתקדמים – החל משלב האפיון, הכתיבה השיווקית, חווית המשתמש, עיצוב ופיתוח האתר בפועל. המודל שלנו מהווה פיתרון מושלם ללקוחות אשר אינם מעוניינים לפזר את מלאכת פיתוח האתר בין ספקים שונים, אלא לרכז את כל הצרכים בתחנה מקצועית אחת, שמבינה אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטיים גבוהים. אנו מתגאים בכך ש-2 אתרים שפיתחנו נכנסו לרשימה יוקרתית במיוחד של 50 אתרי הוורדפרס היפים והמרשימים בישראל.

צוות הפיתוח שלנו

צוות פיתוח האתרים שלנו כולל מפתחים ומתכנתים מהשורה הראשונה בישראל, אשר יעניקו לכם שירות, הקשבה וזמינות למשך כל התהליך. היתרון הגדול שאתם מקבלים מאיתנו הוא ההבנה שלנו בעולם הדיגיטל ובמה שהלקוחות שלכם ירצו לחוות באתרכם ובעיקר – מה יגרום להם להשאיר לכם פרטים/לרכוש את המוצר. אנו משמשים גם כיועצים לכל דבר, כך שהתהליך שלנו פתוח לשינויים ורעיונות שנקבל גם מכם כמי שמכירים את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר- עד לקבלת המוצר הסופי, האתר שחלמתם עליו.

למה דווקא וורדפרס?

כיום, מערכת ניהול התוכן WORDPRESS הינה סביבת הפיתוח הפופולארית והידידותית ביותר בעולם. ההבנה של MIXOOM במערכת זו הינה מבין הגבוהות בישראל. בין אם תרצו לבנות את האתר שלכם מתוך תבנית קיימת או פיתוח מאפס, אתר תדמיתי או חנות מקוונת, אנו יודעים להעניק לכם פיתרון מלא. הלקוחות שלנו מקבלים הדרכה וגישה מלאה למערכת ניהול התוכן הידידותית, כך שתוכלו לנהל את האתר שלכם בעצמכם ולא להיות תלויים באף גורם חיצוני ולשלם סכומים נוספים מעבר לפיתוח האתר.

מאיפה מתחילים?  על מנת שנוכל לספק לכם את "אתר החלומות" שלכם, נערוך פגישה בה נבין את הצרכים והמטרות האמיתיות של האתר. נקבל מכם מידע אינפורמטיבי על השירותים והמוצרים שלכם וכל מידע שעלינו לדעת עליכם, על מנת לאפיין, לעצב ולפתח את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר.

טוב, מספיק לדבר. רוצים לראות חלק מהאתרים שפיתחנו? לחצו כאן!