רשתות חברתיות

 

אנחנו אלופי הטירגוט, מפצחי הפוסטים, מנפצי הלייקים ובעיקר יודעים איך המותג שלך צריך לדבר ברשת החברתית הפופולארית בעולם! 

MIXOOM פועלת בפייסבוק ב-2 פלטפורמות עיקריות : קידום ממומן וניהול תוכן בעמוד האוהדים. אנו לומדים אתכם לעומק על מנת להעניק לגולשים שלכם היכרות אמיתית עם ערכי המותג שאתם הייתם רוצים להעביר הלאה. ניהול העמוד שלנו כולל הגדרת המטרות, כתיבה שוטפת של פוסטים בעמוד, הטמעת פיקסלים (קוד המרה) ושיווק מחדש, ניהול הקמפיין מא'-ת' כולל קופי וקריאייטיב שתופס את העין, קשר שוטף מול בית העסק והרבה אחריות כדי שהמותג שלכם יבלוט להם על הקיר!

ב-MIXOOM מאמינים שההייפ סביב הפייסבוק אינו זמני ואינו הולך לחלוף בשנים הקרובות ולכן אנו מעודדים את הלקוחות שלנו להשקיע בפרסום במדיה זו כאשר התוצאות שמתקבלות כאשר אנו מדברים "פייסבוקית" לקהל שלנו בצורה נכונה, הם כמעט בגדר חסרות תקדים.

פרסום בפייסבוק נחשב כיום לכלי מהימן, אפקטיבי וזול מאשר המון מדיות אחרות ולכן גם בתקציבים קטנים ושפויים ניתן להגיע לקהל גדול מאד ולמגזרים שונים, שלא נחשפתם אליהם בעבר. כיום פייסבוק מעניקה רק 16% חשיפה לפוסט שאינו ממומן לקהל האוהדים שלכם, מה שמחייב אותנו לחשוב יצירתי ולבצע פעילויות גולשים על מנת שהתוכן שלכם יהיה בעל מעורבות גבוהה. מלבד זאת, אל תחששו לקדם את הפוסטים שלכם באופן ממומן – תרוויחו קהל גדול שייחשף אליכם, יגיע לאתר שלכם ובסופו של דבר – גם ירכוש את המוצר שלכם.

אז, אתם מוכנים להראות לצוקרברג מי הדף הכי פעיל ברשת? דברו איתנו!