הלקוחות שלנו

לקוחות שבחרו בנו ורצו לספר לחבר'ה

עופר עפרים
עופר אפרים
מנכ"ל, רכב קליל

"אנו עובדים עם MIXOOM כבר 4 שנים ולכל אורך התקופה הצלחנו להגיע להישגים נהדרים. החל מאתר אינטרנט מתקדם ופעיל, קידום אורגני שהביא אותנו להיות ב-3 הראשונים ביותר מ-400 ביטויים רלוונטיים, עלייה משמעותית בכמות הפניות דרך הקמפיינים השונים בניהולם, יחד עם עמוד פייסבוק פעיל ותוסס. החדשנות, הפתרונות הטכנולוגים, יחד עם החריצות והתשוקה להוביל להישגים – ראויים לציון. המשיכו כך".

קרן חשפיה
קרן חשפיה
בעלים, מרכז היתרי בניה
"MIXOOM קיבלה מאיתנו את המושכות לניהול פעילות הדיגיטל של חברתנו העוסקת בהיתרי בניה. הגענו יחד להישגים יוצאי דופן! התנועה השוטפת והיציבה מהקמפיינים, היצירתיות והיחס האישי הם הסיבה שלנו לבחור בהם כמשרד הפרסום שלנו".
מיכל כהן אפק
מיכל כהן אפק
מנהלת שיווק מכללת אוהלו

“חיפשנו משרד פרסום חדשני, צעיר ויוזם למכללה שלנו – וזה בדיוק מה שקיבלנו מ-MIXOOM ואף יותר. הקמפיינים שהעלינו יחד איתם היו מרעננים, ממירים וקריאייטיבים להפליא. התוצאות דיברו בעד עצמם".

אבי פילו
אבי פילו
מנכ"ל TMRG פתרונות קול

“כבר 4 שנים שאנחנו עובדים עם MIXOOM בכל החזיתות בפעילות הדיגיטל שלנו. מצאנו בית אמיתי לגיוס לקוחות חדשים. לאורך כל הזמן אנו רואים צמיחה מתמדת במכירות, בחשיפה שלנו ובמיתוג החברה כמובילה בתחומה".

עידו ניב
עידו ניב
מנכ"ל, נח ניב שילוח בינלאומי

"במשך 3 שנים עבדנו עם חברת קידום מסוימת שהיינו צריכים לרדוף אחריהם לבצע קמפיינים, מאמרים וכו'. חיפשנו במשך תקופה חברה רעננה ותוססת עם חשק לעבוד שתחליף את החברה הקודמת. פגשתי את יונתן פעמיים – יש לומר שההתעקשות שלו השתלמה לי המון! כבר מהשבוע הראשון קמפיינים רצים ברשת, האתר שלנו מלא צבעים ותמונות חדשות, דף הפייסבוק שלנו פתאום חי! אנחנו רואים את התרומה של חברת מיקסום בלקוחות החדשים שפנו אלינו בזכות אותם קמפיינים מצוינים".

קפה שני
רמי כהן
בעלים, רשת קונדיטוריות שני

"פנינו למיקסום על מנת ליצור אתר מכירות ידידותי, מעוצב עם חווית משתמש שמניעה לפעולה. האתר שדמיינו הוא האתר שקיבלנו! העבודה המהירה אך המקצועית באה לידי ביטוי בכל אספקט באתר והאתר הפך לנכס מכירות לגיטימי לחלוטין מבחינתנו. אני בהחלט יכול להמליץ בחום לכל מי שמחפש עבודה שקטה ומקצועית לנושא הדיגיטל והקמת אתרים".

בואו נטיס את העסק שלכם!

מלאו פרטים ואנחנו על זה.