הלקוחות שלנו

לקוחות שבחרו בנו ורצו לספר לחבר'ה

נועם קפלן
נועם קפלן
מנכ"ל, מתוק וקל בע"מ

"אנו עובדים עם MIXOOM כבר 4 שנים ולכל אורך התקופה הצלחנו להגיע להישגים נהדרים. החל מהקמת אתר לכל מותג, אסטרטגיה מגובשת לאורך כל השנה עם יעדים ברורים, קריאייטיב וקמפיינים שמצליחים להביא אותנו לתוצאות יפות. החדשנות, הפתרונות הטכנולוגיים, יחד עם החריצות והתשוקה להוביל להישגים – ראויים לציון. המשיכו כך".

גדעון מתיוס
גדעון מת'יוס
ג'ונסון אנד ג'ונסון מדיקל ישראל

"כחברה המובילה בישראל בתחום המדיקל, לא יכולנו להתפשר על משרד פרסום שיוכל להתחבר ליעדים הגבוהים שהצבנו ולממש אותם. לשמחתנו, MIXOOM היו שם לכל אורך הדרך, בליווי צמוד, כאשר כל אלמנט בפרסום שלנו היה מדיד עם שקיפות מלאה. מרכש מדיה, הפקת מודעות ועד לניהול קמפיינים, הכל התבצע נהדר. התוצאות לא איחרו לבוא וראינו הלכה למעשה את החזר ההשקעה שלנו מהפרסום. ממליץ בחום לכל מי שמחפש משרד פרסום מנוסה".

מיכל כהן אפק
מיכל כהן אפק
מנהלת שיווק מכללת אוהלו

“חיפשנו משרד פרסום חדשני, צעיר ויוזם למכללה שלנו – וזה בדיוק מה שקיבלנו מ-MIXOOM ואף יותר. הקמפיינים שהעלינו יחד איתם היו מרעננים, ממירים וקריאייטיבים להפליא. התוצאות דיברו בעד עצמם".

אבי פילו
אבי פילו
מנכ"ל TMRG פתרונות קול

“כבר 4 שנים שאנחנו עובדים עם MIXOOM בכל החזיתות בפעילות הדיגיטל שלנו. מצאנו בית אמיתי לגיוס לקוחות חדשים. לאורך כל הזמן אנו רואים צמיחה מתמדת במכירות, בחשיפה שלנו ובמיתוג החברה כמובילה בתחומה".

ניר ממן
ניר ממן
סמנכ"ל שיווק, בינת תקשורת

"לאחר לא מעט חיפושים אחרי משרד פרסום שילווה אותנו בתחום הדיגיטל, בחרנו ב-MIXOOM. מה שהניע אותנו לבחור בהם היה הרעב, הניסיון והיכולות שלהם בקמפיינים בתחום ה-B2B והטכנולוגיה בפרט. מעל לשנה שאנו מנהלים יחד עם יונתן את מערך הדיגיטל של בינת תקשורת במגוון פרויקטים וערוצים ועד כה – יכולים לציין לטובה את החריצות, היצירתיות והדגש על תוצאות בפועל".

קפה שני
רמי כהן
בעלים, רשת קונדיטוריות שני

"פנינו למיקסום על מנת ליצור אתר מכירות ידידותי, מעוצב עם חווית משתמש שמניעה לפעולה. האתר שדמיינו הוא האתר שקיבלנו! המשכנו לאחר מכן בקידום האתר בפועל בכל הפלטפורמות הרלוונטיות עבורנו. האתר הפך לנכס מכירות לגיטימי לחלוטין מבחינתנו, כמו עוד סניף. אני בהחלט יכול להמליץ בחום לכל מי שמחפש עבודה שקטה ומקצועית לנושא הדיגיטל והקמת אתרים".