מי אנחנו

כבר 7 שנים שאנו קמים בבוקר לדבר שאנו הכי אוהבים לעשות – וזה לא רק פרסום. זו היכולת למנף עסקים וחברות בישראל ולהגיע יחד איתם ליעדים רחוקים שהיו נראים להם פעם לא ריאלים.  אנו מלווים ונושמים את הלקוחות שלנו ובכל נשימה לומדים עוד משהו – עוד צורך, עוד תובנה, עוד חולשה, עוד חוזקה, עוד הזדמנות ליצור מהלך.

MIXOOM מעניקה מגוון פתרונות פרסום עבור עסקים מתחומים רבים ומשמשת כתחנה אחת לכל צרכי העסק – בחוזה חודשי, פר פרויקט, או לפי שעות עבודה.

המשרד הוקם ב-2012 על ידי יונתן חברוני, בעל נסיון רב בתחום הפרסום והמדיה, במטרה להעניק לעסקים בסדר גודל בינוני שירות וייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, בענף הפרסום המתקדם והדינאמי, כמו זו שהחברות הגדולות יכולות לקבל ממשרדי פרסום גדולים ויקרים. אבל אנחנו לא עובדים לבד. הלקוחות שלנו הם השותפים שלנו לעשייה, ליצירה, להצלחה. אנו דוגלים בשקיפות מלאה והדדית עם לקוחותינו על מנת לזהות הזדמנויות וגם כדי להיוודע לחולשות הקיימות ולהפיק את המקסימום האפשרי מעבודתנו המשותפת.

אנו רואים את עצמנו כמשרד אקטיבי ויוזם, כזה שלא מחכה לטלפון או למייל מהלקוחות שלו, אלא יוצר מהלכים כדי לספק תנועה שוטפת לבית העסק. אנו לא מתעלמים מהשורה התחתונה – מכירות, או בשפה גסה – כסף. לשם כך אנו יוצרים מהלכים מניעים לפעולה, שנועדו בסופו של דבר להעניק ללקוחות שלנו תוצאות בשטח, לידים, מכירות, תנועה שוטפת לבית העסק וכל זאת במקביל לתהליכי מיצוב ומיתוג על מנת לדאוג שבטווח הארוך – העסק שלכם יהיה בולט ויוצא דופן.

אז מה אתם אומרים על קפה אצלנו או אצלכם? תרימו טלפון או השאירו פרטים כאן למטה 👇

יאללה, בואו נמקסם לכם את העסק!

יונתן חברוני, בעלים

yonatan