מי אנחנו

מומחים בפרסום בדיגיטל

כבר 9 שנים שאנו קמים בבוקר לדבר שאנו הכי אוהבים לעשות – וזה לא רק פרסום. זו היכולת למנף עסקים וחברות בישראל ולהגיע יחד איתם ליעדים רחוקים שהיו נראים להם פעם לא ריאליים. אנו מלווים ונושמים את הלקוחות שלנו ובכל נשימה לומדים עוד משהו – עוד צורך, עוד תובנה, עוד חולשה, עוד חוזקה, עוד הזדמנות ליצור מהלך.

MIXOOM מעניקה מגוון פתרונות פרסום דיגיטלי עבור עסקים מתחומים רבים: החל מפיתוח ותחזוקת אתרים, ניהול קמפיינים ממומנים, שיווק באמצעות תוכן, ניהול רשתות חברתיות, אופטימיזציה, SEO ועוד.

המשרד הוקם ב-2011 על ידי יונתן חברוני, בעל ניסיון רב בתחום הפרסום והמדיה, במטרה להעניק לעסקים בסדר גודל בינוני שירות וייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, בענף הדיגיטל המתקדם והדינמי, כמו זו שהחברות הגדולות יכולות לקבל ממשרדי פרסום גדולים ויקרים.

אבל אנחנו לא עובדים לבד. הלקוחות שלנו הם השותפים שלנו לעשייה, ליצירה, להצלחה. אנו דוגלים בשקיפות מלאה והדדית עם לקוחותינו על מנת לזהות הזדמנויות וגם כדי להיוודע לחולשות הקיימות ולהפיק את המקסימום האפשרי מעבודתנו המשותפת.

אנו רואים את עצמנו כמשרד אקטיבי ויוזם, כזה שלא מחכה לטלפון או למייל מהלקוחות שלו, אלא יוצר מהלכים כדי לספק תנועה שוטפת לבית העסק. אנו לא מתעלמים מהשורה התחתונה – מכירות, או בשפה גסה – כסף. לשם כך אנו יוצרים מהלכים מניעים לפעולה, שנועדו בסופו של דבר להעניק ללקוחות שלנו תוצאות בשטח, לידים, מכירות, תנועה שוטפת לבית העסק וכל זאת במקביל לתהליכי מיצוב ומיתוג על מנת לדאוג שגם בטווח הארוך – העסק שלכם יהיה בולט ויוצא דופן.

אז יאללה, מוכנים למקסם את העסק שלכם?

בואו נטיס את העסק שלכם!

מלאו פרטים ואנחנו על זה.